top of page
kvk

Kişisel verilerin korunması

 • Handan Loomworks kimdir?
  Butik ve benzersiz ürün yapımı, eşsiz, zengin kültürü sizlerle buluşturmaya karar verdik.Ayrıntılı bilgi için "Benim Hikayem"'e göz atabilrisiniz.
 • Ürünleri bir mağazada görebilir miyim?
  Handan Loomworks tamamen butik ürünler üretip, tek kopya halinde üretim yapar ve şu an için ürünler bir yerde sergilenmemektedir.
 • Siparişimi beğenmezsem iade yapabilir miyim?
  İade için ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade için başvurabilirsiniz. Lütfen iade şartlarını okuyun.
 • Üye olmak ücretli midir?
  www.handanloomworks.com'a üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için hemen üye olabilirsiniz.
 • Üyeliğimi iptal edebilir miyim?
  Üyeliğiniz istediğiniz zaman handan@handanloomworks.com adresine talebinizi göndererek üyeliğinizi iptal edebiirsiniz.
 • Sepetimdeki ürünleri sipariş vermem için üye olmam gerekli mi?
  Alışveriş için üye olma zorunluluğu yoktur. Dilersen üye olmadan, dilersen de mevcut üyeliğinle giriş yaparak alışveriş işlemine devam edebilirsin. Mevcut üyeliğinde Hesabım sayfanda verdiğin her sipariş için bize verdiğin e-posta adresin ve şifrenle giriş yaparak sipariş takibini yapabilirsin.
 • Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?"
  "Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler. Müşteri hizmetlerimizi arayarak sipariş numaranızı ve değişiklik yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz.
 • Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?
  Siparişleriniz 3-5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.
 • Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ne zaman kargoya verilir?
  Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır. Siparişleriniz 2-5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir
 • Yaptığım alışverişler hangi kargo şirketiyle gönderilecek?
  Siparişinizin gönderimi, Yurtiçi Kargo ya da Aras Kargo ile gönderilecektir.
 • Siparişlerimin teslim durumunu nereden takip edebilirim?
  Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümünden tüm siparişlerinizi görüntüleyip "Kargo Takip" linkine tıklayarak teslimat durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Siparişimdeki ürünler eksik geldi. Ne yapmalıyım?
  Kargonuzu mutlaka kargo yetkilisinin yanında açmanız ve içindeki ürünlerin faturanız ile aynı olduğundan, paketinizin bozulmamış olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Eksik ya da hasarlı olduğunu fark ettiğiniz kargonuzu bekletmeden fotoğraf ve kargo tutanağı ile beraber firmamıza geri gönderiniz. İadenizi yaparken mutlaka paket içinden çıkan forma sebep yazınız. handan@handanloomworks e-mail adresine talepte bulunarak iadenizin durumunu takip edebilirsiniz.
 • Siparişimdeki ürün/ürünler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?
  Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse, fatura tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde sorun yaşadığınız ürün/ürünler ile ilgili iade sürecini başlatabilirsiniz.
 • Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?
  Handan Loomworks.com’den yapacağınız alışverişlerde ödeme işleminizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?
  www.handanloomworks.com üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.
 • Hangi kredi kartları ile taksit imkanından faydalanabilirim?
  www.handanloomworks.com'dan yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartlarına x taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Ödeme Seçenekleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • İndirim Kuponlarımı nereden görebilirim?
  "Hesabım" sayfasında bulunan "Kuponlarım" bölümüne tıklayarak tanımlı kuponlarınızı ve süresini görebilirsiniz. Kullandığınız ve/veya süresi geçmiş kuponlarınızı da bu bölümden görüntüleyebilirsiniz.
 • Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?
  Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca, sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
 • İade değişim süreci
  İade ürününüz depomuza ulaştıktan sonra, talebiniz ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucuna göre iadenizin kabul edilmesi durumunda, iade süreci tarafımızca başlatılacaktır. Para iadeniz, alışverişinizi tamamladığınız ödeme yöntemine göre gerçekleştirilecektir. Para iade onayınızın gerçekleştirilmesinin ardından, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize, iade işleminizin tamamlandığına dair bir bilgilendirme maili iletilecektir. Özel sipariş üzerine üretilen ürünleri iadesi yapılamaz. Detaylı bilgi için Teslimat Ve iade sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Siparişimi/Ürünümü iptal ettim, ürün bedelini ne zaman ve nasıl geri alacağım?"
  İptal işlemini tamamladığınızda iptal edilen ürünler ile ilgili bilgi aynı anda e-posta adresinize gönderilecektir.Ödeme şekliniz “Kredi Kartı” ise; ödemeniz online olarak kredi kartınıza yapılacaktır.Yapılan alışveriş türüne göre taksitli ya da peşin olarak ve tarafınıza iade edilecektir.Kredi Kartına iadelerde ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Teslimat Ve iade koşulları için sayfamızı ziyaret ediniz.
 • Faturasız İade İşlemleri
  İade ve değişim işlemleri faturasız olarak gerçekleştirilememektedir.

Kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri belirlemek amacıyla çıkarılmış olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

Kanun kapsamında kişisel veriler “kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi” olarak; işleme ise “kişisel verilerin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlem” olarak tanımlanmıştır.

Handan Loomworks tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere  6698 sayılı Kanun Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin Politika’dan ulaşabilirsiniz.. 

Kişisel verilerin korunması başvuru formu için info@handanloomworks.com adresine talepte bulunabilirsiniz.. 

Söz konusu talepleri değerlendirerek 30 gün içerisinde sonuçlandıracaktır. Handan Loomworks'ün taleplere ilişkin olarak Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen (varsa) ücret tarifesi üzerinden ücret talep etme hakkı saklıdır.

bottom of page