İç mimar Ebru'nun evindeyiz!


Ebru: “Bu dönemde aslında zamanın ne kadar değerli olduğunu anladım. Evimde kendim için mutlu köşeler yaratmaya çalıştım. Ve bu köşeleri motivasyonumu yükseltmek, kendimi dinlemek, kendimi dinlendirmek ve en önemli projelerime odaklanarak, iş geliştirebilmek için kullandım.”
Geniş, rahat kanepesinin ve bitkilerinin olduğu bu köşe Ebru’nun favorilerinden biriymiş! Bu köşede gördüğünüz Handan Loomworks tasarımı ise ‘Zulu' el dokuma kırlent.
Ebru: “Bu süreçte kendimle ilgili yapmak isteyip de bir türlü fırsat bulamadığım şeyleri yapmaya başladım. Kendimi dinlediğim ve dinlendirdiğim bir dönem oldu bu, diyebilirim. Spor yapmak, kitap okumak ve işimle ilgili yeni fikirlere odaklanmak…”

Bu karedeki Handan Loomworks tasarımı kırlent Minval.

15 görüntüleme0 yorum
Handan Loomworks

Ev dekorasyonunda sürdürülebilir ve özgün tasarımları destekliyoruz.

Bize katılın!

Bu site ve eklentilerinde yer alan ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca eser sayılan tasarımlar, görseller, videolar, modeller, koleksiyonlar, simgeler, sayfa düzeni dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm eserler üzerindeki fikri mülkiyet hakları ve ticari haklar münhasıran Handan Loomworks'e aittir. Handan Loomworks'ün yazılı izni olmaksızın söz konusu eserlerin kullanılması, işlenmesi, değiştirilmesi, çoğaltılması, umuma iletilmesi ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca münhasıran Handan Loomworks'e ait olan diğer hakların ihlal edilmesi hukuki ve cezai yaptırıma tabi olacaktır.

©  2019 by Handan Loomworks. Tüm hakları saklıdır. handan@handanloomworks.com